Home Opinion Jam kurva jote derisa të gjej dashnor tjetër!

Jam kurva jote derisa të gjej dashnor tjetër!

Nga Bledi Mane-Public Enemy

Edhe Brikena u lidh me Xhikun, ai çuni që ka blerë Bmw X6 ngjyrë të bardhë. Nga të gjitha gocat e grupit në fakultet, vetëm unë kisha mbetur thatë fare. Përpëlitesha si rosa e veremosur e një liqeni të thatë ku uji shterronte çdo minutë, çdo ditë. Në shtëpi më vinte turp të shkoja sepse prindërit nuk më jepnin lekë, por dhuronin vetëm shfaqje sharje dhe dhunë. Babai mbytur nga borxhet në lloton e qytezës, nëna që rropatej si pastruese spitali, vëllai mbijetonte vetëm me hashashin që tymoste me çunat e provincës.

Kisha filluar të urreja veten e më dukej sikur tanimë edhe truri apo egoja ime vinin erën e rendë të banjave të konviktit ku ngrysja rininë time. I isha përkushtuar aq shumë shkolles, por kjo më kishte kthyer në një femër demode në universitet. Shoqet e mia e fillonin shkollen me bukë me vete dhe e përfundonin me makina të shtrenjta, silikon nëpër trup dhe udhëtime të shpeshta jashtë shtetit më tepër se ministri i Jashtëm. E brengosur nga humbja e shpresës për të nesërmen time kisha vetëm 3 zgjidhje në duar :

1-Ose të ikja nga mendja
2-Ose të ikja në Gjermani
3-Ose të ikja përgjithmonë nga kjo jetë

Nuk kisha as guximin dhe as lekët të realizoja një nga mundësitë derisa një ditë i dhashë kurajo vetes dhe shpërtheva. Teksa kisha dalë nga dushet e mykura të godinës së Qytetit Studenti dhe po vishesha para pasqyres, kundroja trupin tim. Po dashurohesha me veten, me shalët e bukura, vaginën e paprekur gojëkyçur, gjoksin me thithkat që qendronin kryemeçe, buzët e trasha të plasaritura nga e paputhura…

Oh po çmendesha me qënien time dhe teksa fërkohesha me duar, hoqa brekët e sapoveshura dhe fillova të rrotullohesha 360 grade para pasqyres. Kisha kohe pa u ndjerë e lumtur dhe ashtu pa lekë e plot mizerje po revoltohesha me nënshtrimin tim të deridjeshëm.

-Jam e bukur, jam e mirë, ndihem sexy- bërtita fort dhe më në fund përjetova një ndjesi krejt të veçantë brenda meje. Isha rritur e isha djallëzuar aq shumë sa nuk doja të humbisja kohë. Fundja për kë po mësoja në shkollë, për kë po e ruaja virgjërinë time, po vuaja e po shkatërroja veten ndërkohë që në Tiranë bëhej nami…

2./
Brenda 3 muajsh kisha blerë 1 makinë sportive, kisha kursyer 2 mijë euro, kisha dalë 3 herë jashtë, kisha blerë 4 celularë dhe kisha ndërruar 5 dashnorë. Isha bërë një profesioniste në seksin oral e veç kësaj po eksperimentoja edhe penetrimet në anusin tim në varësi të lekëve që më ofronin.
Viktima e parë ishte djali i një prokurori që ia zhvata edhe brekët. Fundja i ati i tij lekë krimi i kishte ndaj nuk u ndjeva pishman kur e ndava. I dyti një çun prej Mamurrasi që ra brenda edhe me mua, ra brenda edhe në burg në Itali.

Nuk kisha nerva ta prisja 5 vjet se i treti ishte gati, babai i një shoqes time 60 vjeç me bark, por të trajtonte si princeshë. U ndamë se ia mori vesh gruaja. Për të katërtin nuk behem pishman se ishte nipi i një deputeti dhe u tregua dallavere me mua. Me prezantoi xhaxhain e tij dhe nuk ndihem fajtore që lashë nipin dhe mbajta xhaxhain. Me e forta ishte se shoferi i deputetit dukej më hamshor dhe nuk i rezistova dot.

Megjithëse rreth 30 vjeç, e ndava nga gruaja dhe e mbajta ca kohë. Kur iu largova shoferit më dhunoi e më masakroi, por nuk zgjati shumë, derisa një shok i ishit tim nga Mamurrasi u lidh me mua e tani nuk kam frike nga asnjë. Ky i fundit më mbulon me euro e më mbron në çdo kohë derisa nga vjeshta të ikim bashkë në Belgjikë.

Tiranën tani e njoh mirë, ia njoh dhe njerëzit dhe huqet dhe intrigat dhe pazaret. Tirana për mua është si nje konvikt i madh ku rënkojnë njerëzit prej qejfit, rënkojnë prej hallit, rënkojnë prej dhunës, prej pazareve, prej vrasjeve.

 

Të shkollohesha nuk do më gjente dot punë as shtëpia e as partia. Të martohesha me ndonjë burracak bastexhi e dembel nuk ia vlente. Të mbaja për vete idealizmin dhe virgjerine do më tregonin me gisht.
Unë ia piva lëngun Tiranës, por nuk e lashë Tiranën të ma pinte lëngun mua!