Home LifeStyle Ja përse babai i Sarah Berishës dhe DJ Pm nuk do të...

Ja përse babai i Sarah Berishës dhe DJ Pm nuk do të kenë kurrë një ‘marrëdhënie’ të mirë

Sarah Berisha dhe Dj.Pm janë një nga çiftet më të diskutuar të estradës shqiptare, që pas daljes nga formati i njohur ‘BBV’.

Kjo sepse lidhja e tyre u krijua brenda shtëpisë dhe sipas publikut gjasat që të mbijetojë’ edhe jashtë saj ishin të pakta.

Por, dyshja e njohur na kanë vërtetuar të kundërtën. Përmes fotove dhe videove ata shfaqen më të dashuruar e kurrë dhe dedikimet e ëmbla për njëri-tjetrin kurrsesi nuk mungojnë.

Së fundmi, Sraha ka tregar për ndjekësit marrëdhënien që ka Dj PM me vjehrrin e tij, babain e blogeres.

Duket se kur vjen puna për tek futbolli, ata nuk i kanë punët dhe aq mirë me njëri-tjetrin.

DjPM ose ndryshe Pajtim Krasniqi ka treguar se është një fans i madh i Milanit. Por duket se babai i partneres së tij qenka gjithashtu një tifoz flaktë i skuadrës rivale, Interit.

Gjatë mbrëmjes së ndjeshme Milan dhe Inter luajtën në finalen e Superkupës së Italisë ku këta të fundit kanë fituar 3me 0.

Sara publikoi një foto të bisedës me babain e saj, i cili ka ‘ngacmuar’ PM pas fitores së Interit.

“Bëji të fala PM”– shkruante babai i blogeres ndërsa ajo theksoi krahas postimit :”Kjo është e vetmja arsye pse babi im dhe PM nuk do të shkojnë kurrë mirë”.

Image

Previous articleDumani bashkiak, Veliaj kreu i SPAK, provat në mes!
Next article“Nuk e di çfarë ndodhi”/ Vrau kineasten me armë zjarri në shesh xhirimin e filmit , ngrihet akuza kundrejt yllit të Hollivudit