Home LifeStyle Ishin të dy në qendër të vëmendjes! Bora Zemani merr vendimin e...

Ishin të dy në qendër të vëmendjes! Bora Zemani merr vendimin e rëndësishëm

Pak kohë më parë u përfol se Festivali i RTSH-së do të drejtohej natën e parë nga Bora Zemani, Jonida Maliqi, Isli Islami dhe Kelvi Kadilli.

Sipas Kryefjala.com Bora Zemani ka hequr dorë nga prezantimi i festivalit duke mos e parë të denjë për karrierën e saj ose ndoshta arsyeja e fshehur kanë qene trazirat e momentit. Mësohet se në skenë krahë Jonidës, Islit dhe Kelvit do të ngjitet Xhemi Shehu.

Emri i Borës ka qenë një nga më të lakuarit në ditët e fundit, për shkak të situatës së saj me Donaldin, i cili duket se i tha lamtumirë të shkuarës, dhe ka nisur një histori dashurie brenda shtëpisë së Big Brother.