Home Politike Ish kryebashkiaku i Kavajës del nga ambientet e SPAK, refuzon të japë...

Ish kryebashkiaku i Kavajës del nga ambientet e SPAK, refuzon të japë deklaratë për mediat

Ish kryebashkiaku i Kavajës, Elvis Roshi ka dalë nga ambientet e SPAK ku u thirr nga prokurorja Enkeleda Millonai për t’u pyetur lidhur me tenderat që ka dhënë gjatë kohës ku drejtonte bashkinë.

Ai nuk ka pranuar të japë asnjë prononcim për median, duke u përpjekur të shmangë pyetjet e drejtuara nga gazetarët lidhur me detajet e thirrjes së tij në SPAK.

Previous articleTelevizionet plehra dhe programet tuaja të pista, fajtorët kryesorë të kalbëzimit të vendit
Next articleMoti i keq në vend, Kushi: Ndërpritet mësimi në 56 shkolla, mes tyre dhe tri shkolla ne Durrës