Home LifeStyle Irina Shayk mbetet femra model dhe elektrizuese

Irina Shayk mbetet femra model dhe elektrizuese

largea_skamete21369387288Gjatë festivalit të 66-të të filmit në Kanë ka patur shumë momente interesante në parakalimet mbi tapetin e kuq. Por në fakt Irina Shayk është ndër ato femra që nuk mund të kalojë pa u vënë re dhe pasqyruar në mënyrën më të shpejtë në median rozë. Ajo sëfundi është shquar në pritjen e amfAR Cinema në Hotel Du Cap-Eden-Roc të Antibes.


Previous articleBexheti: Në 2025, shqiptarët shumicë në Maqedoni!
Next articleTurqia miraton masa të rrepta kundër alkoolit