Home LifeStyle Intimiteti Shakira-Pique

Intimiteti Shakira-Pique

largea_pikque1363602351Duart që nuk ndahen, shikimet e drejtpërdrejta dhe puthje pasionante. Këto janë elementët që vihen re lehtësisht mes prindërve të të voglit Milan. Janë Shakira dhe Gerard Pique të cilët duken më të dashuruar se asnjëherë tjetër. Që të dy ishin pjesë e ceremonisë së prezantimit të librit “Fantasmas del pasado” i shkruar nga babai i Gerard, Joan Piqeu.
Previous articlePapa Francesku inaugurohet sot. Festime me pjesëmarrës nga e gjithë bota
Next articleTubim parazgjedhor i PDSH-së në Kumanovë