Home LifeStyle Imogen Thomas fotografi me vajzën

Imogen Thomas fotografi me vajzën

Imogen Thomas thotë se i pëlqen më së shumti roli i saj i fundit si nënë. Modelja e famshme në Britaninë e Madhe ka pozuar sëbashku me vajzën Ariana Siena të cilën e solli në jetë vetëm dy javë më parë. Imogen thotë se mëmësia është ndjenja më e bukur. 30 vjeçarja i tha revistës “New!” se “po e shijoj shumë këtë ndjenjë të mirë. Më herët kur të tjera mikesha më thonin nuk e besoja plotësisht këtë ndjesi”.

 


Previous articleThaçi njoftoi LDK-në dhe SLS-në për procesin e bisedimeve në Bruksel
Next articleRoura: Shpresoj që arbitri të mos e shkatërrojë ‘el Clasicon’