Home LifeStyle Imogen merr vajzën në festën e shoubizit

Imogen merr vajzën në festën e shoubizit

largea_emreteregt21366633958Vajza e saj është vetëm 10 javëshe por Imogen Thomas e ka vendosur ta bëjë të famshme njësoj si veten. Ariana Siena siç e shikoni ndodhet në duart e saj ndërsa merrnin pjesë në një festë të organizuar nga Tatiana Hair Extensions mbrëmjen e kaluar në Londër. 31 vjeçarja në mënyrë të vazhdueshme ka qenë e pasqyruar në mediat rozë përpara dhe gjatë shtatzënisë së saj.
Previous articleSali Berisha zgjedh Shijakun për të kandiduar përballë Agron Dukës
Next articleGjenerali izraelit: Assad po përdor armë kimike