Home LifeStyle Ilda Bejleri bën reagimin e papritur ndaj dy moderatorëve të ‘Top Channel’:...

Ilda Bejleri bën reagimin e papritur ndaj dy moderatorëve të ‘Top Channel’: Ftojnë Lulzimin që kërkon grua kur duhet të…

Mbrëmjen e djeshme në emisionin “Procesi Sportiv ishte i ftuar ish-kandidati i “Përputhen”, Lulzim Jashari. Ilda Bejleri, ish-moderatorja e këtij emisioni, që tani drejtohet nga Edi Manushi dhe Alesia Bami, u shpreh se në Shqipëri kanë mbaruar futbollistët saqë edhe në një panel “ku duhet të flitet për futboll, ftohet Lulzimi që kërkon grua”.

“Këtu tek ne kanë mbaruar futbollistët saqë dhe procesi sportiv ku duhet të flitet për futboll, gjejmë Lulzim që kërkon gruan,”– shkroi Ilda Bejleri, krahas një foto ku ai shihet në studio.

SOURCEBulevard News
Previous articleNdodhet me grupin në izolimin e posaçëm “41-bis”, Gjykata bën lëvizjen e fundit për Emiljano Shullazin
Next articleCovid-19, Manastirliu: Mbështetje për të gjithë profesionistët e shëndetit, rritja e pagave 40% premtim i mbajtur