Home Kronika Iku nga shtëpia dhe s’u kthye më, 12 vjeçari në Tiranë ka...

Iku nga shtëpia dhe s’u kthye më, 12 vjeçari në Tiranë ka humbur, familja bën apel për ndihmë për ta gjetur

Një 12-vjeçar i quajtur Ronaldo Tanushi ka humbur dje në Tiranë. Familja është në kërkim të tij dhe bën apel për ndihmë ndaj kujtdo që mund të ndihmojë për ta gjetur.

Rolando ka dalë nga shtëpia pa lajmëruar prindërit dhe nuk është kthyer më. Kush e ka parë të riun të kontaktojë në numrin: 0683098367.

Babai i tij ka thënë se djali është i gjatë 140 cm , trup i imët, me flokë të qethura shkurt dhe ditën që ka ikur mbante veshur bluze jeshile me krahjë të shkurtra dhe tuta të zeza si dhje shapka me ngjyrë jeshile.

SOURCEBulevard News
Previous articleKursi i këmbimit/ Sa tregtohen paundi, euro dhe dollari
Next articleNikoll Lesi: Pak fjalë për Ilir Metën dhe pse u prisha me të!