Home Politike I vodhi simbolet e Aleancës, Spahiu paralajmëron Metën: Së shpejti do vijë...

I vodhi simbolet e Aleancës, Spahiu paralajmëron Metën: Së shpejti do vijë pranvera reale Kuqezi

Ish-kreu i Aleancës Kuq e Zi, Kreshnik Spahiu pak ditë më parë akuzoi Presidentin Meta se i ka vjedhur simbolet e Aleancës Kuq e Zi. Spahiu nëpërmjet një statusi në rrjetet sociale ka dhënë mëngjesin e sotëm një paralajmërim të fortë.

Spahiu paralajmëron se së shpejti do të vijë pranvera reale Kuqezi, e cila do të shpërndajë jo vetëm presidencën, por edhe qeverinë, parlamentin e sistemin zgjedhor.

Postimi i plotë:

Pranvera reale Kuqezi do të shpërndajë:

1- Presidencën

2- Qeverinë

3- Parlamentin

4- Sistemin zgjedhor dhe politik

Dimri bardheblu i ngrin në akull të gjitha

SOURCEBulevard News
Previous articleSTUDIMI/ Shkencëtarët në Kinë zbulojnë dy lloje të koronavirusit
Next articlePse duhet të gëzohemi kur të na vijë koronavirusi?