Home Kronika I plas kapsolla në duar, plagoset fëmija 9 vjeçar në Lezhë, niset...

I plas kapsolla në duar, plagoset fëmija 9 vjeçar në Lezhë, niset me urgjencë në spital

Plagoset me kapsollë një fëmije 9 vjeç në fshatin Markatomaj të Lezhës.

Gazetari Elidon Ndreka bën me dije për BalkanWeb se i mituri ka pësuar dëmtime në fytyrë nga plasja e kapsollave dhe është marrë nga autoambulanca dhe po dërgohet në spitalin rajonal të Lezhës për ndihmë mjekësore.

Ende nuk dihen rrethanat e ngjarjes, ndërsa policia ka nisur hetimet./BW

Previous articleDështon përpjekja për formimin e Qeverisë së re të Malit të Zi
Next article“Enver Hoxha të varte mes pazarit”- Fidel Ylli përplaset ashpër me Baçin për bastet