Home Politike “I pandehuri i parë”/ Mero Baze: Sulmi ndaj Bejkos, me urdhër të...

“I pandehuri i parë”/ Mero Baze: Sulmi ndaj Bejkos, me urdhër të Berishës për të bërë shembull ata që e kanë sulmuar

 

 

Gazetari Mero Baze ka komentuar dhunën e ushtruar ndaj Ronald Bejkos, nga ana e njerëzve të Sali Berishës.

“Sulmi ndaj Roland Bejkos, student i Dhjetorit dhe anëtarë i Kryesisë së PD është sulm në emër të Sali Berishës.

Ai do të bëjë shembull dhune këdo që e ka sulmuar publikisht.

I pandehuri i parë i këtij sulmi duhet të jetë Sali Berisha. Të tjerët është lehët të gjenden”, shkruan Baze.

"I pandehuri i parë"/ Mero Baze: Sulmi ndaj Bejkos, me urdhër të Berishës për të bërë shembull ata që e kanë sulmuar