Home Politike I ndërroi jetë xhaxhai/ Berisha: Hajdutja e qeverisë, Alda Klosi nuk kursen...

I ndërroi jetë xhaxhai/ Berisha: Hajdutja e qeverisë, Alda Klosi nuk kursen as familjarët në agoni! Krim

Kryetari i Partisë Demokratike Sali Berisha ka reaguar pas lajmit se xhaxhai i Alda Klosit në Amerikë, Ylli Çika ka ndërruar jetë.

Hajdutja e qeverisë, Alda Klosi nuk kursen as familjarët në agoni! Krim!’, shkruan Berisha në Facebook.

Sipas burimeve për mediat, mësohet se familjarë të xhaxhai të Klosit mohuar pretendimet dhe deklaratën e mbesës së tyre në prokurori.

Alda Klosi ka deponuar në prokurori se në banesën e saj të marrë me qira janë vjedhur 120 mijë euro nga pastruesja Rozeta Dobi, ku sipas saj një pjesë e tyre kanë qënë të xhaxhait në ShBA për ti ruajtur, pasi vuante nga një sëmundje e rëndë.

Previous article“Ka tre nivele”/ Stresi dhe ankthi, flet mjeku psikiatër: Grupmoshat që preken më shumë, kur duhet të kërkojmë ndihmë
Next articleNjeriu i vetëm në fluturimin “fantazmë”