Home Politike I mori rrjedha e përroit në Malësinë e Madhe, Berisha viziton familjen...

I mori rrjedha e përroit në Malësinë e Madhe, Berisha viziton familjen Rushaj që humbi dy pjesëtarë nga përmbytjet

Kryetari i PD Sali Berisha, është ndalur sot në një vizitë ngushëllimi në familjen Rushaj, e cila humbi dy pjesëtarë të saj një ditë më parë si pasojë e motit të keq.

Babë e bir, Pjetër dhe Jason Rushaj, humbën jetën një ditë më parë pasi makinën e tyre e mori rrjedha e ujit, në afërsi të Bogës.

Më herët Berisha u ndal edhe në fshatin Kuç të Shkodrës, në të cilin raportohen dëme të mëdha nga reshjet e dendura të shiut.

Berisha
Previous articleQeveria hap portat e digave dhe importon energji elektrike. KESH tender 1.5 milionë euro për parashikues moti. Rama: S’prisnim kaq shumë shi
Next articleS”ka tym të bardhë në Bruksel: Vuçiç-Kurti, katër orë ende pa marrëveshje