Home Aktualitet I intubuar në reanimacion, zbulohet sëmundja e rëndë nga e cila vuan...

I intubuar në reanimacion, zbulohet sëmundja e rëndë nga e cila vuan Fatos Nano

Prej disa ditësh ish-kryeministri, Fatos Nano është shtruar  në spital, pasi mësohet se vuan nga insuficienca respiratore.

Ai ndodhet i shtruar në reaminacion i intubuar, por gjendja e tij është përmirësuar.

Parametrat jetësor të ish-kryeministrit janë përmirësuar dhe pritet që ai të dalë nga intubimi dhe të marrë mjekim normal.

Nano vuan prej kohësh nga kjo sëmundje dhe ka marrë disa herë mjekime në spital.

Previous articleFBI shkatërron rrjetin global të kompjuterave të hakerëve ruse
Next articleAlbin Kurti flet për gazetën greke: Bashkimi me Shqipërinë s’është i mundur, serbët duan të ndodhë kjo, jo unë