Home LifeStyle Horoskopi për ditën e sotme, e Diel 5 Mars 2023

Horoskopi për ditën e sotme, e Diel 5 Mars 2023

Dashi

Keni hënën në shenjë, kështu që do të jeni shumë të zhytur në mendime, por kjo nuk është një gjë e keqe. Për sa i përket situatës së punës, është një kohë e shkëlqyer për të investuar dhe për të lënë vend për gjëra të reja.

Demi

Ata që kanë përjetuar një krizë dashurie janë në një moment shumë të veçantë, kjo për fajin e kalimit të Venusit dhe Marsit. Në punë duhet të mësoni të kërkoni ndihmë.

Hëna nuk është më kundër saj dhe aq e mirë për marrëdhëniet me të tjerët dhe edhe nëse jeni beqarë muaji mars do jetë shumë interesant për takime. Në punë, nëse jeni punonjës, mund të keni konfirmime të mira.

Gaforrja

Një ditë pak e përmbajtur për ndjenjat, ndaj bëni kujdes nga çdo polemikë me partnerin. Në punë, dita është shumë e veçantë, është më mirë të mos shkoni shumë larg me mendimet tuaja.

Luani

Një ditë shumë e bukur për ndjenjat. Sot do të keni mundësi të flisni, të dilni, të argëtoheni dhe të shëroni situatat e pazgjidhura të periudhës së fundit. Në punë duhet të zgjidhni por nuk do jetë aq e vështirë sepse tashmë i keni idetë e qarta.

Virgjëresha

Nëse jeni beqarë, përpiquni të hapeni ndaj takimeve të reja dhe jini më pak të turpshëm sepse qielli premton gjëra të mira nga pikëpamja e dashurisë. Jeni shumë të stimuluar në punë, por edhe duke pritur për atë mundësi që duket se nuk do të vijë kurrë.

Peshorja

Kujdes nga hëna e cila është ende në kundërshtim me ju. Mund të ketë situata për t’u sqaruar në dashuri. Në punë, një projekt duhet të përfundojë deri në fund të majit. Ata që janë në punë si punonjës do të duhet të marrin vendime të rëndësishme.

Akrepi

Në dashuri duhet të shmangni konfliktet me partnerin dhe të përpiqeni ta jetoni muajin me më shumë qetësi. Në punë kontaktet e reja do sjellin lajme të mira.

Shigjetari

Në dashuri do të ishte më mirë të tregoheshit të kujdesshëm sepse mund të bini në tundimin e tradhtisë që nuk është kurrë një zgjedhje e mirë. Në punë ka diçka për të rishikuar. Jo çdo gjë po shkon sipas planit dhe për këtë ju vuani shumë. Përveshni mëngët.

Bricjapi 

Në dashuri duhet të filloni të bëni plane të rëndësishme për sa kohë që jeni në një marrëdhënie të qëndrueshme. Në punë mund të merrni propozime të reja për t’u vlerësuar me kujdes. Prisni dhe peshoni të mirat dhe të këqijat përpara se të pranoni ofertën.

Ujori 

Tregohuni të kujdesshëm në dashuri sepse situatat e nxehta nga e kaluara mund të kthehen. Në punë është më mirë të kujdeseni për disa detyra në të njëjtën kohë.

Peshqit

Në dashuri ka ardhur koha të kompensoni kohën e humbur për shkak të angazhimeve në punë. Përkushtojuni partnerit tuaj dhe tregojini atij gjithë forcën dhe besimin që keni fituar në periudhën e fundit. Në punë duhet të jeni të kujdesshëm për çështjet ekonomike.

Previous articleJoni Myshketa: PD në Durrës me një kandidat të vetëm
Next articleMoti për sot, reshje shiu dhe temperatura relativisht të ulëta