Home Horoskopi Horoskopi për ditën e sotme, 21 nëntor 2022

Horoskopi për ditën e sotme, 21 nëntor 2022

Dashi

Në dashuri ka disa konflikte me partnerin, më mirë të flisni qartë dhe të jeni të sinqertë. Në punë qëndroni larg polemikave dhe shtyni gjithçka deri të premten

Demi

Kohët e fundit ka pasur pak tension në dashuri dhe jeni mjaft të shqetësuar. Në punë nuk jeni të sigurt nëse do të vazhdoni apo jo një bashkëpunim.

Binjakët

Jeni pak i nënshtruar, partneri juaj është apo dhe e ndjeni larg dhe ju mungon. Në punë, përpiquni të bëni vetëm atë që është shumë e nevojshme.

Gaforrja

Kjo ditë e parë e javës është e favorshme për ndjenjat, por nëse të hënën nuk ndiheni fort në formë, shtyjini për të martën angazhimet tuaja. Lodhja në punë po bën të vetën dhe po e bë të ndjehet.

Luani

Në dashuri, partneri është larg dhe kjo ju krijon një farë axhitimi. Në punë janë të mundshme ngecjet, ndaj bëni kujdes.

Virgjëresha

Organizoni diçka të këndshme, ju duhet sepse keni nevojë të çlironi tensionin. Në punë dhe te paratë, kushtojini vëmendje shpenzimeve.

Peshorja

Emocionet e bukura janë rrugës në dashuri, jini të hapur! Në punë keni energji të mirë, intuita juaja rezulton fituese.

Akrepi

Këtë të hënë ka pak tension në dashuri, përpiquni të kuptoni gjysmën tjetër dhe të ndjeheni të motivuar. Qiell interesant në punë, konfirmimet që prisni, do të vijnë.

Shigjetari

Kjo fillim javë është interesante për beqarët, ju duhet vetëm që thjesht të hidhni sytë përreth! Në punë favorizohen gjërat që thithen me intuitë.

Bricjapi

Në dashuri kjo e hënë është e tensionuar, përpiquni të kuptoni se cili është problemi dhe bisedoni për këtë me partnerin. Në punë shmangni konfliktet, rikuperimi gjithsesi do të vijë nga e marta.

Ujori

Në dashuri, Hëna është e favorshme dhe ju jep një qetësi të nevojshme. Jeni pak të hutuar në punë, nga e marta do të jetë më mirë.

Peshqit

Në dashuri ka një ulje-ngritje me një person, përpiquni të kuptoni se në cilën rrugë doni të shkoni. Në punë për rreth dhjetë ditë, mos e teproni.

Previous articleSHBA paralajmëron sërish Albin Kurtin: Retorika që rrit tensionin, e panevojshme!
Next articleReshje shiu në të gjithë vendin, parashikimi i motit për sot