Sunday, April 2, 2023

DON'T MISS

Temperatura deri në 37 gradë, njihuni me parashikimin e motit për...

Sipas MeteoAlb: Orët e para të ditës paraqiten me kthjellime dhe vranësira të lehta, KU më të dukshme vranësirat do jenë në skajin verior,...

Superkupa e Italisë/ Zyrtarizimi në orët e ardhshme, Inter-Juventus do të...

Superkupa e Italisë, Inter-Juventus do të luhet më 5 janar 2022 në stadiumin “Giuseppe Meazza”. Bie poshtë mundësia e zhvillimit të finales së Superkupës së...

​Japonia ngre e para makinën fluturuese me një person në bord

Një makinë fluturuese është ngritur me sukses dje në Japoni, duke i hapur rrugë nisjes zyrtare të projektit në 2023. Kompania SkyDrive, një nga disa...

LATEST ARTICLES

SiteLock