Home Politike Homazhet për “21 Janarin”/ Çfarë shkruan sot Rama pas 12 vitesh

Homazhet për “21 Janarin”/ Çfarë shkruan sot Rama pas 12 vitesh

Kryeministri Edi Rama bëri homazhet për katër viktimat e “21 Janarit”, ndërsa u takua edhe me familjarët e tyre në Kryeministri.

“Homazhe në pritjen e pafundme që drejtësia të bëjë drejtësi, ndërkohë që e vërteta dihet botërisht dhe një fakt i ri rrëqethës sapo ka dalë në dritë”, shkruan Rama.

Previous articleDimensioni Shpirtëror
Next articleKohë e vështirë për Albinin: I vjen nga SHBA ajo që s’e priste, ç’do bëjë tani?