Home LifeStyle Helen, ke zgjedhur fustanin e gabuar për të dalë! (Foto)

Helen, ke zgjedhur fustanin e gabuar për të dalë! (Foto)

helen2Helen Flanagan është vënë në siklet nga fustani i saj, ndërsa shkonte në një festë me të dashurin e vet, futbollistin e Mançester Siti, Skot Sinkler. Aktorja 23-vjeçare ka pasur të veshur një fustan të kuq, që për shkak të erës dhe faktit që ishte shumë i hapur, i ka zbuluar asaj gjoksin dhe mbathjet. Ajo është përpjekur që të mbulohet sa më shumë, në mënyrë që të mos ekspozonte pjesët e saj intime.

 Previous articleOsmani: Nuk donim të dëmtojmë çështjen shqiptare në Strugë
Next articleSami Gjergji: Firma “Primalat” do të jetë lider në Shqipëri dhe tregun e huaj