Home LifeStyle Helen Flanagan,supozohet se është e veshur!

Helen Flanagan,supozohet se është e veshur!

superzo2Nuk ka dyshim se është e preferuara e lexuesve të revistës “FHM” dhe e ka fituar me meritë vendin e parë në klasifikimin e femrave më seks. 22-vjeçarja Helen Flanagan ka shumë pak për të imagjinuar ndërsa mbërriti në evenimentin e organizuar nga revista për ndarjen e çmimit të 100 femrave më seksi. Fustani i saj më shumë ka mbajtur zbuluar se sa mbuluar por kjo është pjesë e imazhit të Helen,thekson “DailyMail”.


Previous articleHalimi, Klosi…po ku janë durrsakët?
Next articleFRD në qarkun e Durrësit në qershor me dy mandate