Home LifeStyle Helen Flanagan superseksi me të brendshme

Helen Flanagan superseksi me të brendshme

largea_helen-falangan1365336255Vera po afrohet dhe këtë më së miri e ndjen një modele e tillë si Helen Flanagan. Bukuroshja 22 vjeçare e “Coronation Street” është zhveshur në bikini për të realizuar një fushatë publicitare por ka bërë që të ngrihen temperaturat para kohe. Helen e tregon më së miri se në trupin e saj perfekt bikinit duken më së miri.

Previous articleVdes në moshën 87- vjeçare Margaret Thatcher
Next articleKoreja e Veriut mund të “sulmojë” të mërkurën