Home LifeStyle Helen Flanagan set fotosh për New Magazine

Helen Flanagan set fotosh për New Magazine

largea_helen-falangan-mm1359535734Ajo na ka mësuar tashmë me fotot e saj provokuese. Këtë gjë ka bërë edhe gjatë një seti të bërë për revistën New, ku Helen Flanagan është shfaqur mjaft e nxehtë. 22-vjeçarja, përveçse ka pozuar me të brendshme, ka folur edhe për lidhjen me mesfushorin e Mançester Sitit, Skot Sinkler.

Previous articleMaqedoni: Takohen Thaçi dhe Gruevski
Next articleZyrtare, Mario Balotelli është i Milanit