Home Slideri Haaland nuk ndalet, i shënon dy gola Burnleyt

Haaland nuk ndalet, i shënon dy gola Burnleyt

Brenda tre minutave janë shënuar dy gola në stadiumin “Etihad” ku po zhvillohet ndeshja mes Manchester Cityt dhe Burnleyt, e vlefshme kjo për çerekfinalen e parë të FA Cup.

Haaland shënon në minutën e 32’ për 1:0, kurse thellon epërsinë në 3:0 në minutën e 35’. Haaland 2:0 minuta e 35’

Previous articlePD nxjerr kandidat për Vorën mjekun Ibrahim Bruka! Në 2021 kandidoi për deputet në qarkun Kukës
Next articleAlbin Kurti duhet të tradhtojë veten për Kosovën dhe Kosovën për egon e tij