Home Politike Grupi Alibeaj thellon përçarjen, njofton emrin emrin e njohur të kandidat për...

Grupi Alibeaj thellon përçarjen, njofton emrin emrin e njohur të kandidat për këtë bashki të vendit

Bujar Vreto do të jetë kandidati i Partisë Demokratike për Bashkinë e Librazhdit. Njoftimi është shpërndarë nga grupimi i drjetuar nga Enkelejd Alibeaj, në një ditë kur dy grupimet brenda PD janë në gjyq për vulën dhe logon.

Previous articleEva Alikaj flet për herë të parë pas përjashtimit nga “BBV”: U kërkoj falje shqiptarëve
Next articleIshte fshehur nga nazistët, piktura shitet për çmimin stratosferik