Home Kronika Goditi policin në Rinas, arrestohet i riu nga Mati

Goditi policin në Rinas, arrestohet i riu nga Mati

Një 28-vjeçar është arrestuar në Aeroportin e Rinasit pasi ka goditur një punonjës policie.

Bëhet me dije se shtetasi 28-vjeçar me inicialet E.P, banues në Mat ka goditur një punonjës policie në ambjentet e Aeroportit “Nënë Tereza” në Tiranë, për shkak të detyrës.

Nuk dihen ende detaje të hollësishme për sulmin ndaj punonjësit.

Njoftimi i Policisë:

Tiranë-Nga shërbimet e Policisë Kufitare Rinas u arrestua në flagrancë shtetasi E. P., 28 vjeç, banues në Mat, pasi në ambientet e aeroportit, ka goditur një punonjës policie, për shkak të detyrës.

Materialet i kaluan Prokurorisë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë të Juridiksionit të Përgjithshëm Tiranë, për veprime të mëtejshme procedurale.

Previous article“Alienë dhe tuneli sekret”, çfarë fshihet pas mureve të akujt të Antarktidës?
Next articleNipi i Nanës Pashkë: Pronari i tokës e hoqi gurin se tha po doni me ba kishë aty