Home Kronika Gjendet i pajetë qytetari te “Përroi i thellë” në Këlcyrë, dyshimet e...

Gjendet i pajetë qytetari te “Përroi i thellë” në Këlcyrë, dyshimet e para

Specialistët e Seksionit për Hetimin e Krimeve në Komisariatin e Policisë Përmet referuan materialet në Prokurori, pasi ditën e djeshme, rreth orës 10:30, në vendin e quajtur “Përroi i thellë”, në fshatin Tolar, është gjetur nga familjarët e tij, pa shenja jeta dhe pa shenja dhune, shtetasi S. S., 62 vjeç, banues në fshatin Tolar, Këlcyrë.

Nga veprimet e para hetimore rezultoi se ky shtetas ka humbur jetën për shkaqe natyrale.

Previous articleZjarrfikësit në ‘luftë’ me flakët që mos të përhapen drejt pyllit të dendur! Evakuohen 19 mijë turistë
Next articleKorçë/ Drogë, dhunë dhe vjedhje! Arrestohen 2 persona dhe vihen nën hetim 5 të tjerë, për vepra të ndryshme penale