Home Kronika Gjendet e pajetë 85-vjeçarja në Korçë, Policia: Dyshohet se vdiq nga shkaqe...

Gjendet e pajetë 85-vjeçarja në Korçë, Policia: Dyshohet se vdiq nga shkaqe natyrale

Më datë 26.10.2022, rreth orës 09:10, në lagjen nr. 7, Korçë, në rrugë, është gjetur e pa jetë, shtetasja Dh. L., 85 vjeçe, banuese në fshatin Drenovë, Korçë. Nga këqyrja paraprake nuk janë konstatuar shenja dhune dhe dyshohet se vdekja ka ardhur nga shkaqe natyrale.

Grupi hetimor po punon për përcaktimin e shkaqeve të vdekjes.

Previous articleAdidas i jep fund partneritetit me Kanye West, kompania pëson “goditje” të menjëhershëme miliona dollarshe
Next articleSpartak Ngjela: SPAK nuk po punon mirë, pse nuk i arreston ata që bëjnë presion?