Home LifeStyle “Gjejeni kush është kthyer” Einxhel poston foto nga shtrati me Dj Dagz

“Gjejeni kush është kthyer” Einxhel poston foto nga shtrati me Dj Dagz

Einxhel Shkira dhe DJ Dagz pas përfundimit të spektaklit duket se nuk kanë humbur më kohë larg njëri-tjetrit . Einxhel është kujdesur të informoj fansat e saj tani që e vazhdon jetën pa pranin e kamerave. Moderatorja ka postuar video dhe foto në Instastory ku duket se nuk është zgjuar vetëm por krah partnerit të saj Dj Dagz.

Teksa ka postuar një foto ku Dj Dagz i mban dorën krahas fotos Einxhel ka shkruar “Është një zakon dhe më pëlqen

Por moderatorja nuk i ka lën ndjeksit me kaq duke postuar sërisht foto nga shtrati me Dagz ku dhe nuk ka harruar të përshëndes fansat e saj. Përshëndetje botë, gjejeni kush është kthyer-shkruan moderatorja.

Einxhel dhe Dj Dagz janë një nga çiftet më të përfolura të Big Brother, por edhe një prej atyre që u shoqëruan me mosbesim në fillimet e tyre. U desh përpjekja dhe këmbëngulja e DJ nga Kosova, që Einxhel të mund të zbutej, dhe të pranonte më në fund që ti hapte derën dashurisë.