Home LifeStyle Gazeta i cënoi privatësin, Meghan Markle do të marrë 1 mln paund...

Gazeta i cënoi privatësin, Meghan Markle do të marrë 1 mln paund dëmshpërblim

Meghan Markle do të marrë 1 paund dëmshpërblim nga “Associated Newspapers” pasi u zbulua që gazeta “The Mail on Sunday” i kishte cënuar privatësinë. BBC raporton se gazeta “The Mail on Sunday” publikoi një letër të shkruar nga Meghan të cilën ja dërgonte babait të saj në vitin 2018.

vijon…

Previous articleI vodhi valixhen me para dhe bizhuteri floriri kushërirës, në kërkim 36-vjeçari dhe e dashura e tij në Tiranë
Next articleFutbolli shqiptar në zi! Ndahet nga jeta presidenti i klubit të Elbasanit Arben Laze