Home Politike “Gati për ndryshimin e madh”, Tedi Blushi: Koha e keqbërësve të kryeqytetit...

“Gati për ndryshimin e madh”, Tedi Blushi: Koha e keqbërësve të kryeqytetit po merr fund!

Në një reagim në “Facebook”, Tedi Blushi është shprehur se koha e keqbërësve në kryeqytet po merr fund.

Gjithashtu Blushi ka zhvilluar takime organizative në njësinë nr.9, duke shtuar se tashmë qytetarët po përgatiten për ndryshimin e madh në Tiranë.

Statusi:

Takime organizative në Njësinë Nr.9 për Ndryshimin e Madh që Tirana mezi po e pret! Çdo ditë pranë qytetarëve për të folur sy më sy, dëgjuar zërin e tyre dhe garantuar që nesër t’u shërbejmë me përulësi. Koha e keqbërësve të kryeqytetit po merr fund!

 

foto galeri

Previous article‘Vendosni sanksione ndaj Rusisë’/ Holanda: BE t’i ndalojë negociatat për anëtarësim Serbisë, t’ia kthejë vizat
Next articleHoroskopi për ditën e sotme, 9 dhjetor 2022