Home Sport Futbollisti i i PSG-së grabitet nga prostituta në semafor

Futbollisti i i PSG-së grabitet nga prostituta në semafor

Një ngjarje e çmendur ka ndodhur në Francë ku një futbollist i PSG-së ka rënë pre e një grabitje në semafor.

Sipas medias prestigjoze  futbollisti emri i të cilit nuk bëhet i ditur ka ndaluar në semafor pasi ka dalë e kuqja. Në këtë moment një prostitutë ka hapur derën duke i marrë sendet personale dhe nën kërcënimin e armës i ka kërkuar para në këmbim.

Gjithë kjo trazirë i ka kushtuar futbollistit 200 euro për të rimarrë sendet mbrapsht. Futbollisti ka lajmëruar menjëherë policinë e cila ka nisur hetimet mbi këtë ngjarje jo të zakonshme ndërsa lajmi ka bërë bujë në media.

Previous article“Një votë do ua jap unë meqë jeni minorancë”/ Naço kunja LSI-së: S’kam frikë nga hetimi, i ka certifikuar Alizoti
Next articleNdërron jetë në zyrat e ministrisë, ish-drejtoresha e Teatrit Kombëtar të Kosovës