Home Kronika FOTOT/ U sulmua nga 6 qen, pamjet e djalit 12 vjeçar në...

FOTOT/ U sulmua nga 6 qen, pamjet e djalit 12 vjeçar në spital, i fashuar duar e këmbë

Fëmija që u sulmua mbrëmjen e kaluar nga 6 qen ndodhet në gjendje të stabilizuar. Në foton e mëposhtme të publikuara nga Report Tv, shihet fëmija 12-vjeçar i fashuar nga të gjitha anët.

Fëmija ka marrë plagë të shumta në pjesë të ndryshme të trupit dhe ka pësuar hemorragji. Policia ka nisur hetim për ngjarjen.
Previous article“Plazhe të mira dhe çmime të lira”/ “Skift”: Plazhet e Shqipërisë ”të pushtuara” nga turistët italianë
Next articleRama: Zgjedhjet e parakohshme, thashetheme nën çadrën e plazhit