Home LifeStyle FOTOT/ Në pritje të ëmbël, Eni Koçi poston foton me barkun e...

FOTOT/ Në pritje të ëmbël, Eni Koçi poston foton me barkun e rrumbullakosur

Eni Koçi dhe Genc Prelvukaj janë në pritje të vajzës së tyre.  Këtë periudhë Eni po e kalon në privatësi duke mos qenë shumë aktive në rrjetet sociale.

Pas fotos së parë që postoi pasi bëri publik lajmi se është shtatzënë, ajo ka postuar një tjetër foto, ku kësaj here i bie më shumë në sy barku i rrumbullakosur.

Ajo shihet e veshur me një bluzë të gjerë të bardhë, ndërsa Genci qendronte pas saj në ashensor. “Nuk e ka mendjen”, ka shkruar Koçi përmbi foto, edhe vemendja e të gjithëve është te barku i saj.