Home Politike FOTOT: “Lavdi shokut Enver”, komunistët nderojnë diktatorin ditën e dëshmorëve

FOTOT: “Lavdi shokut Enver”, komunistët nderojnë diktatorin ditën e dëshmorëve

Me rastin e ditës së 5 Majit ithtarët e diktatorit Enver Hoxha kanë përkujtuar dëshmorët e Kombit. 

Në Varrezat e Dëshmorëve disa veteranë kanë shpalosur pankarta për diktatorin Hoxha. 

Në to shkruhej “Lavdi shqiptarit të madh Enver Hoxha”. (TemA) 

SOURCEBulevard News
Previous articlePipero: Brenda majit do kemi një milion të vaksinuar
Next articleA do dalin si garant për lirimin e Hashim Thaçit dhe ish krerëve të tjerë të UÇK-së? Qeveria Kurti merr vendimin që nuk pritej