Home Sport FOTOLAJM/ Tifozët e Romës pushtojnë Tiranën, si asnjëherë më parë çdo 30...

FOTOLAJM/ Tifozët e Romës pushtojnë Tiranën, si asnjëherë më parë çdo 30 min një avion zbarkon në Rinas

Roma do të jetë përballë Feyenoord në finalen e Conference League që do të luhet mbrëmjen e sotme në “Air Albania” duke nisur që nga ora 21:00. Shumica e tifozëve italian do të vijnë me charter në Tiranë dhe si asnjëherë më parë, çdo 30 min një avion zbarkon në Rinas nga Roma.

Previous articleGrupet kriminale, Meta: Kanë fitime deri në 150 mld dollarë, drejtësia të bëjë më shumë
Next articleZyrtari serb: Po rritet presioni ndaj Serbisë për njohjen e Kosovës