Home Aktualitet FOTOLAJM/ Nga pallati bien inerte, kryebashkiakja Sako në terren

FOTOLAJM/ Nga pallati bien inerte, kryebashkiakja Sako në terren

Duket se nga një pallat në Durrës janë shkëputur disa inerte nga muret të cilat kanë renë në rrugë. Kryebashkiakja Emiriana Sako duket se ndodhet në terren dhe po fotografon pallatin.