Home Sport Fotoja prekëse që postoi vajza e Peles pas vdekjes së të atit:...

Fotoja prekëse që postoi vajza e Peles pas vdekjes së të atit: Të duam në pafundësi

Kjo është fotoja prekëse që ka postuar vajza e legjendës së futbollit, Pele. Me këtë foto, ajo ka njoftuar edhe lajmin e trishtë, për ndarjen nga jeta 82-vjeçarit.

“Të gjithë jemi këtu bashkë falë teje, të duam në pafundësi, prehu në paqe”, ka shkruar ajo.

Previous articleMeta ia merr valles me ekipin e PL në Pogradec: Mirënjohje për sakrificat dhe qëndresën e tyre të paepur!
Next article“Primaret kishin probleme”, demokrati Xhelal Mziu: Jam i gatshëm të jap dorëheqjen si deputet për të garuar në Bashkinë e Kamzës