Home Bota Fotoja e vogëlushit bëhet virale: Gjithçka dua këtë Krishtlindje është fanella e...

Fotoja e vogëlushit bëhet virale: Gjithçka dua këtë Krishtlindje është fanella e …

Atmosfera e festave të fundvitit ka filluar të ndjehet kudo duke nisur nga zbukurimet, dritat festive, ëmbëlsirat dhe më të rëndësishmet…dhuratat.

Kur mendojmë për dhuratën e preferuar që duam të marrim këto festa, në mendje na shkojnë dëshira të shumta. Megjithatë ky nuk duket së është rasti i një vogëlushi, fotoja e të cilit po bën xhiron e rrjetit.

Me një fytyrë gjithë ëmbëlsi ai mban në duar një bandëerolë ku duket se ka vetëm një dëshirë këtë vit dhe ajo është fanella e futbollistit Cristiano Ronaldo. Le të shpresojmë që vogëlushit do t’i plotësohet dëshira e këtij fundviti.

Previous article“Dua të ndihem sërish i sigurt”, mesazhe nga fushata sensibilizuese e të rinjve për t’u vaksinuar
Next articleGjirokastra pa drita! Moti i keq shkakton probleme, zhvendoset shtylla e tensionit