Home Sport FOTO/ Stadiumi “Air Albania” bëhet gati për finalen e Conference League, instalohen...

FOTO/ Stadiumi “Air Albania” bëhet gati për finalen e Conference League, instalohen gjeneratorë shtesë

Stadiumi “Air Albania” duket se është në fazat e fundit për të pritur finalen e Ligës së Konferencës që do të luhet në datën 25 maj.

Së fundmi, në stadium kanë mbërritur dhe gjeneratorët, të cilat do të mbajnë të furnizuar me energji elektrike stadiumin, por dhe zonën rreth saj.

Me anë të disa fotove, shikohet që zona rreth stadiumit është mbyllur, për të vënë në punë gjeneratorët.

foto galeri foto galeri foto galeri

foto galeri

foto galeri

foto galeri