Home LifeStyle Foto seksi të gruas së futbollistit të njohur shqiptar

Foto seksi të gruas së futbollistit të njohur shqiptar

Ajo quhet Ajsel Grezda dhe është gruaja e futbollistit shqiptar Eros Grezda. Ajsel u bë shumë e njohur pasi pas ndarjes nga modelja Oriola marashi, Eros Grezda bëri publike lidhje me të.

Ajo menjëherë u komentua në rrjetet sociale dhe tërhoqi vëmendjen e të gjithëve me linjat e saj perfekte.

Eros dhe Ajsel kurorëzuan dashurinë e tyre në martesë në 31 dhjetor të vitit 2022. Gjithashtu janë bërë prindër për herë të parë të një djali.

Previous articleSuperhëna blu, çfarë e bën kaq të veçantë fenomenin qiellor të 30 gushtit
Next articleRindërtimi i shkollave, mijëra nxënës në Durrës sërish mësim me turne