Home Kronika FOTO/ Pema shkatërron makinën pranë Drejtorisë së Policisë në Tiranë

FOTO/ Pema shkatërron makinën pranë Drejtorisë së Policisë në Tiranë

Rrëzimi i një peme ka shkatërruar një veturë Renault, pranë kryeqëzimit të Drejtorisë së Policisë së Tiranën, në rrugën “Sami Frashri” në Tiranë.

Pema është rrëzuar në orët e para të mëngjesit, duke shkulur nga rrënjët, e ka rënë mbi makinën e parkuar aty gjatë natës.

Incidenti, ka shkaktuar edhe një bllokim të trafikut për një kohë, në këtë vend ku lëvizja gjatë mëngjesit është shumë e dendur.

Ardhja e policisë rrugore dhe më pas e një karroatreci, e ka zhvendosur makinën, kabina e së cilës ishte fundosur totalisht.

Previous articleS’duhet të kemi frikë nga Rusia, por nga SHBA. Uashingtoni është sot armiku ynë
Next articleAmbasada e Italisë në Moskë këshillon shtetasit italianë: Planifikoni të largoheni sa më shpejt që…