Home LifeStyle FOTO/ Martohen Eni Koçi dhe Genc Prelvukaj

FOTO/ Martohen Eni Koçi dhe Genc Prelvukaj

Eni Koci dhe Genc Prelvukaj janë martuar! Në fakt, çifti është martuar zyrtarisht në vitin 2019 mirëpo fotot e dasmës i kanë bërë së fundmi.

Çifti publikuan dy fotografi të veshur nuse e dhëndër ku shkruajnë: “Zoti dhe Zonja Prelvukaj, të martuar që nga viti 2019”.