Home LifeStyle FOTO/Drake në një lidhje dashurie me reperen e njohur

FOTO/Drake në një lidhje dashurie me reperen e njohur

Reperi Drake ka nxitur theshethemet për një romancë të re. Prej shumë kohësh reperi ka qenë në qendër të vëmendjes nga mediat rozë dhe postimi i tij i fundit në rrjete sociale i ka përforcuar aludimet për një lidhje të re dashurie me reperen e njohur Sexyy Red.

Drake ka publikuar në Instagram një foto duke puthur reperen Sexyy Red, ndërsa krahas saj ka shkruar: “Sot takova gruan time të ligjshme”, duke shtuar kështu dyshimet se ai dhe reperja mund të jetë martuar.”

Drake në një lidhje dashurie me reperen e njohur (FOTO)

Gjithsesi akoma nuk dihet nëse Drake dhe Sexxy Red kanë nisur një romancë, e cila ka arritur deri në kurorëzimi me martesë, apo thjesht është një paralajmërim për ndonjë peojekt muzikor. Drake ka qenë më parë i lidhur me personazhe të famshëm, duke përfshirë Rihanna, Jennifer Lopez dhe Kylie Jenner.

Previous articleFelaj s’i dha fjalën, Berisha gjen zgjidhjen, futet ‘live’ në ‘Facebook’
Next articleFIFA publikon renditjen e re, Shqipëria nuk ndryshon vend, Kosova bie me një pozicion