Home LifeStyle FOTO/ Christina dhe Jessica, yjet e TLC’s Extreme Sisters, kanë pranuar se...

FOTO/ Christina dhe Jessica, yjet e TLC’s Extreme Sisters, kanë pranuar se u pëlqen të shkojnë në pyll dhe të flasin për problemet e tyre – krejtësisht të zhveshura duke mbajtur duart.

Christina dhe Jessica, yjet e TLC’s Extreme Sisters, kanë pranuar se u pëlqen të shkojnë në pyll dhe të flasin për problemet e tyre – krejtësisht të zhveshura duke mbajtur duart.

Yjet e “Extreme Sisters”, Christina dhe Jessica u kanë treguar shikuesve se si u pëlqen të flasin për problemet e tyre – dhe kjo përfshin zhveshjen në mes të pyllit, shkruan “Daily star”, përcjell “Bota sot”.

Yjet e programit TLC kanë lejuar kamerat në jetën e tyre dhe fansat janë të habitur se si binjakët pëlqejnë t’i tregojnë shqetësimet e tyre njëri-tjetrit.

Në fillim të skenës, motrat Christina dhe Jessica pranuan se ato “ndërhyjnë shumë në marrëdhëniet e njëra-tjetrës” dhe “shkatërrojnë shanset e tyre me burrat”.

Ata vendosën një batanije pikniku poshtë dhe u rrethuan me kristale ndërsa filluan të flisnin.

Xhesika dhe Christina ranë dakord se ishin “në një udhëkryq” dhe se ata duhet “të vendosnin një qëllim” që “universi t’i udhëzonte në drejtimin e duhur”.

Christina më pas i tha kamerës se ishte “aq shumë në lojë” sa ajo mund të “humbte lidhjen me motrën e saj binjake”.

Në fund të bisedës së tyre, Xhesika i sugjeroi që të “lakurosen” dhe dyshja nisën të zhvishen para njëri-tjetrit/

Christina më pas i tha kamerës: “Për t’u lidhur me të vërtetë, duhet të kthehemi nga erdhëm. E dini, ne ishim të zhveshur së bashku në barkun e nënës dhe kështu filloi gjithçka me ne, kështu që …”

Yjet e zhveshur të realitetit u përballën me njëri-tjetrin me sy të mbyllur ndërsa mbanin duart dhe lëviznin krahët mbi kokat e tyre dhe dëgjonin jetën e egër.

Fansat nuk mund ta kuptonin konceptin dhe shkuan në seksionin e komenteve për të ndarë konfuzionin e tyre në ritual.

Njëra shkroi: “Po, motrat janë shumë të afërta, ato kurrë nuk do të kenë një marrëdhënie të vërtetë me një burrë”.

Një tjetër shkruante: “Christina flet për një marrëdhënie të shëndetshme me burrin e saj, por marrëdhënia e saj me Xhesikën nuk është aspak e shëndetshme”.

Fansat e tjerë u mblodhën për të pyetur “çfarë po ndodhte” dhe çfarë shikuesit “supozohej të mësonin” nga programi./ bs

Previous articleBE, SHBA, Gjermania, Italia dhe Franca vënë me ‘shpatulla pas murit’ Vuçiçin: Hiq dorë nga Kosova, ose Serbinë e presin pasoja të rënda!
Next articleAstrit Patozi: LZHK, Nisma Thurje dhe BD koalicion për 14 majin, bëhemi gati edhe për zgjedhjet parlamentare! PD të ndahet