Home LifeStyle FOTO/ Bleona mahnit të gjithë në Oscars 2023

FOTO/ Bleona mahnit të gjithë në Oscars 2023

Mbrëmjen e djeshme u mbajt Oscars 2023, një ceremoni që u ndoq nga të gjithë e ku mori pjesë edhe një nga yjet shqiptar, Bleona Qereti.

Bleona u shfaq e veshur me një fustan magjepsës teksa ktheu të gjithë sytë nga vetja duke parakaluar përpara paparacëve.

Këngëtarja postoi edhe një foto me aktorin William Abadie.

FOTO/ Bleona mahnit të gjithë në Oscars 2023

Ndërkohë kujtomë se “Everything Everywhere All At Once” fitoi shtatë çmime të rëndësishme. Më përpara, filmi në fjalë kishte fituar dy çmime Golden Globe, pesë Critics’ Choice Awards (përfshirë filmin më të mirë) dhe katër Screen Actors Guild Awards.

Previous articleFoto/ Puthja shqiptare që tronditi Europën 32 vjet më parë
Next articleVizita dy ditore e Lajçak në Serbi/ Vuçiç: Para takimit në Ohër do të them atë që mendoj