Home Kronika FOTO/ Aksident i frikshëm në aksin ‘Manëz-Gjiri i Lalëzit’: Makina del nga...

FOTO/ Aksident i frikshëm në aksin ‘Manëz-Gjiri i Lalëzit’: Makina del nga rruga, katër persona të plagosur

Aksidenti në Durrës, makina në kanal, 4 të plagosurit qëndrojnë të shtrirë në tokë dhe duken qarte dhe ne foton qe po botojme.

Keshtu, një aksident me katër të plagosur ka ndodhur ditën e sotme në Manëz-Gjiri i Lalëzit. Mjeti me 4 personat doli nga rruga e ka përfunduar ne kanal.

Katër personat qe udhëtonin kanë mbetur te lënduar. Ata janë ndihmuar nga kalimtarët e rastit por ndërkohë janë në pritje të ambulancës.

Ndërkohë, policia ka njoftuar ndalimin e shoferit të mjetit, i cili fatmirësisht raportohet të jetë plagosur lehtë nga aksidenti i ndodhur.

Previous articleAnila Hoxha zbulon detaje të reja: Ja kujt i përket ADN-ja e gjetur në makinën që u përdor për sulmin ndaj Top Channel
Next articleU hodh dje nga kati i katërt i spitalit në Gramsh, ndërron jetë 66-vjeçari që po mjekohej tek ‘Trauma’ në Tiranë