Home Kronika Foshnja niset me helikopter drejt Tiranës, ja cfarë dyshohet se konsumoi

Foshnja niset me helikopter drejt Tiranës, ja cfarë dyshohet se konsumoi

Një foshnjë një vjeç e gjysmë është nisur me helikopter drejt Tiranës. Dyshohet se ka konsumuar metadon. Ngjarja ka ndodhur në një familje nga Saranda, teksa familjarët ndodheshin me pushime në Delvinë.

Fillimisht foshnja është paraqitur me urgjencë në spital konvulsione. Sipas familjarëve metadonin e përdorte daja i fëmijës. Ndërkohë policia ka nisur hetimet, ndërsa gjendja e fëmijës raportohet se është e qëndrueshme.

Previous articleDjegia e Kuranit, Teherani thërret diplomatë nga Suedia dhe Danimarka
Next articlePërdorimi i aviacionit nga Serbia në Luftën e Shkodrës 1912-1913