Home Kronika FNSH dhe RENEA rrethojnë shtëpinë e Vis Martinajt

FNSH dhe RENEA rrethojnë shtëpinë e Vis Martinajt

Policia ka zbarkuar mëngjesin e sotme në shtëpinë e të shumëkërkuarit të drejtësisë Ervis Martinaj.

Raportohet se dhjetëra makina të FNSH-së dhe RENEA-s kanë rrethuar shtëpinë e Martinajt në Fushë-Kuqe.

Nuk dihet ende nëse ka gjurmë nga Martinaj, i cili rezulton i zhdukur që prej gushtit dhe fati i tij është ende mister.

Previous articleÇfarë po ndodh në veri të Kosovës? Sulmohet një ekip i KFOR-it
Next articleZbulohet dieta e përbashkët e Messi-t, Ronaldo-s dhe Benzema-së, çfarë hanë futbollistët për “rini të përhershme”?